Yhteystiedot

KSPT-Insulation Oy

Jyskänlaakso 1,
40420 Jyskä

Keskus: 010 4243 400
info@kspt.fi

Teollisuuskaari 10,
45740 Kuusankoski

Keskus: 010 4243 400
info@kspt.fi

Hallinto »
Teollisuuseristys »
Talotekniikka »
Kunnossapito ja telineet »
Tuotanto »
Suunnittelu »
Työsuojelu »

Hallinto

Jukka Peltonen, toimitusjohtaja
gsm. 0400 102 919
jukka.peltonen@kspt.fi
Tarja Kilpiö, hallintopäällikkö
gsm. 050 374 2490
tarja.kilpio@kspt.fi
Taru Kattilakoski, ostoreskontra
gsm. 045 638 3154
taru.kattilakoski@kspt.fi
Harri Parkkinen, kehityspäällikkö
gsm. 040 515 0962
harri.parkkinen@kspt.fi
Tuula Torikka, projektiassistentti
gsm. 050 3742 494
tuula.torikka@kspt.fi
Pussinen Kirsi 050 464 2646 palkanlaskija palkat@kspt.fi

Teollisuuseristys

Timo Puhakka, yksikönpäällikkö
gsm. 050 3742 499
timo.puhakka@kspt.fi
Samuli Korhonen, projektipäällikkö
gsm. 045 678 7728
samuli.korhonen@kspt.fi
Harri Parkkinen, myynti
gsm. 040 515 0962
harri.parkkinen@kspt.fi
Kari Paakkunainen, urakkalaskija
gsm. 040 553 7225
kari.paakkunainen@kspt.fi
Hytti Jorma 050 3742 498 Työmaapäällikkö jorma.hytti@kspt.fi
Jormanainen Harri 050 374 2496 Työmaapäällikkö harri.jormanainen@kspt.fi
Kaartinen Heikki 050 528 2119 Työmaapäällikkö heikki.kaartinen@kspt.fi
Kopra Kimmo 0400 921 168 Työmaapäällikkö kimmo.kopra@kspt.fi
Muhonen Jouko 050 3742 497 Työmaapäällikkö jouko.muhonen@kspt.fi
Mäki Arto 050 594 0633 Työmaapäällikkö arto.maki@kspt.fi
Vaskonen Jari 040 511 3212 Työmaapäällikkö jari.vaskonen@kspt.fi

Talotekniikka

Jukka Peltonen, yksikönpäällikkö, urakkalaskenta
gsm. 0400 102 919
jukka.peltonen@kspt.fi
Mane Lampinen, työmaapäällikkö
gsm. 040 551 2493
mane.lampinen@kspt.fi
Hautala Tommi 040 8013 021 Nokkamies tommi.hautala@kspt.fi
Hongisto Janne 050 374 2496 Nokkamies janne.hongisto@kspt.fi
Huumonen Ari 050 528 2119 Nokkamies ari.huumonen@kspt.fi
Pärnänen Antti 0400 921 168 Nokkamies antti.parnanen@kspt.fi

Kunnossapito ja telineet

Teppo Mattila, yksikönpäällikkö
gsm. 050 5777 724
teppo.mattila@kspt.fi
Ari Falck, projektipäällikkö
gsm. 0400 202 510
ari.falck@kspt.fi
Eteläranta Mikael 050 3742 495 Telineasentaja/Nokkamies mikael.etelaranta@kspt.fi
Falck Patrik 044-5507 801 patrik.falck@kspt.fi
Hämäläinen Petri 040 840 0267 telineasentaja
Laitinen Niko 040 480 1484 telineryhmän etumies niko.laitinen@kspt.fi
Lomperi Jukka 0400 628 042 Työnjohtaja jukka.lomperi@kspt.fi
Lähdesmäki Jaakko 040 480 5243 telineasentaja
Meskanen Matti 050 375 5646 Telineasentaja
Mäekink Siim 040 5801 703 telineasentaja, Nokkamies
Mäkinen Lasse 040 5804 767 Työnjohtaja lasse.makinen@kspt.fi
Penttilä Jarmo 050 374 2492 Telineasentaja
Saonegin Kari 0400 905 873 Työnjohtaja kari.saonegin@kspt.fi
Suleva Miikka 050 440 9032 Telineasentaja
Suutari Jussi 0400 253 109 Työnjohtaja jussi.suutari@kspt.fi
Vaerma Petri (varasto) 040 840 3116 Varastomies, Kuusankoski petri.vaerma@kspt.fi
Varis Janne 040 750 0870 Telineasentaja
Vihersalo Jani 044 725 6679 Teollisuuseristäjä
Virtanen Tero 040 843 2936 Työnjohtaja tero.virtanen@kspt.fi
Virtanen Tero M 040 705 4101
Västinen Tuomas 040 621 4661 Työnjohtaja tuomas.vastinen@kspt.fi
Weckström Jarno 050 405 3441 Telineasentaja jarno.weckstrom@kspt.fi

Tuotanto

Ossi Ruotsalainen, työnjohtaja
gsm. 0400 599 137
ossi.ruotsalainen@kspt.fi
Kylmälä Pekka 040 7014 757 varastomies varasto.jkl@kspt.fi

Suunnittelu

Harri Parkkinen, yksikönpäällikkö
gsm. 040 515 0962
harri.parkkinen@kspt.fi

Työsuojelu

Kuuluvainen Tanja 044 712 4261 työsuojelupäällikkö tanja.kuuluvainen@protect.fi
Laitinen Kimmo työsuojeluvaltuutettu tyosuojeluvaltuutettu@kspt.fi