Yhteystiedot

KSPT-Insulation Oy

Jyskänlaakso 1,
40420 Jyskä

Keskus: 010 4243 400
info@kspt.fi

Teollisuuskaari 10,
45740 Kuusankoski

Keskus: 010 4243 400
info@kspt.fi

Teollisuuseristys

Harri Parkkinen, toimitusjohtaja
gsm. 040 515 0962
harri.parkkinen@kspt.fi
Timo Puhakka, projektipäällikkö
gsm. 050 3742 499
timo.puhakka@kspt.fi
Samuli Korhonen, projektipäällikkö
gsm. 045 678 7728
samuli.korhonen@kspt.fi

Talotekniikka

Jukka Peltonen, yksikönpäällikkö
gsm. 0400 102 919
jukka.peltonen@kspt.fi
Mane Lampinen, työmaapäällikkö
gsm. 040 551 2493
mane.lampinen@kspt.fi

Kunnossapito ja telineet

Tomi Tikkanen, yksikönpäällikkö
gsm. 040 515 3873
tomi.tikkanen@kspt.fi

Tuotanto

Tero Lahtinen, tuotantopäällikkö
gsm. 040 559 5024
tero.lahtinen@kspt.fi

Toimistohallinto

Tarja Kilpiö, hallintopäällikkö
gsm. 050 374 2490
tarja.kilpio@kspt.fi
Taru Kattilakoski, ostoreskontra
gsm. 045 638 3154
taru.kattilakoski@kspt.fi
Tuula Torikka, projektiassistentti
gsm. 050 3742 494
tuula.torikka@kspt.fi
HALLINTO
Harri Parkkinen 040 515 0962 Toimitusjohtaja harri.parkkinen@kspt.fi
Tarja Kilpiö 050 374 2490 Hallintopäällikkö tarja.kilpio@kspt.fi
Taru Kattilakoski 045 638 3154 Ostoreskontra taru.kattilakoski@kspt.fi
TEOLLISUUSERISTYS
Harri Parkkinen 040 515 0962 Yksikönpäällikkö harri.parkkinen@kspt.fi
Timo Puhakka 050 3742 499 Projektipäällikkö timo.puhakka@kspt.fi
Samuli Korhonen 045 678 7728 Projektipäällikkö samuli.korhonen@kspt.fi
Kari Paakkunainen 040 553 7225 Urakkalaskija kari.paakkunainen@kspt.fi
Tuula Torikka 050 3742 494 Projektiassistentti tuula.torikka@kspt.fi
Kimmo Kopra 0400 921 168 Työmaapäällikkö kimmo.kopra@kspt.fi
Heikki Kaartinen 050 528 2119 Työmaapäällikkö heikki.kaartinen@kspt.fi
Jouko Muhonen 050 3742 497 Työmaapäällikkö jouko.muhonen@kspt.fi
Jari Vaskonen 040 511 3212 Työmaapäällikkö jari.vaskonen@kspt.fi
Arto Mäki 050 594 0633 Työnjohtaja arto.maki@kspt.fi
Jorma Hytti 050 3742 498 Työnjohtaja jorma.hytti@kspt.fi
TALOTEKNIIKKA
Jukka Peltonen 0400 102 919 Yksikönpäällikkö jukka.peltonen@kspt.fi
Mane Lampinen 040 551 2493 Työmaapäällikkö mane.lampinen@kspt.fi
Tommi Hautala 040 8013 021 Työnjohtaja tommi.hautala@kspt.fi
KUNNOSSAPITO
Tomi Tikkanen 040 515 3873 Yksikönpäällikkö tomi.tikkanen@kspt.fi
Ari Falck 0400 202 510 Työnjohtaja ari.falck@kspt.fi
Niko Laitinen 040 480 1484 Nokkamies niko.laitinen@kspt.fi
Harri Jormanainen 050 374 2496 Työnjohtaja harri.jormanainen@kspt.fi
Ari Kujala 040 834 2453 Työnjohtaja ari.kujala@kspt.fi
Kari Saonegin 0400 905 873 Työnjohtaja kari.saonegin@kspt.fi
Tero Virtanen 040 843 2936 Työnjohtaja tero.virtanen@kspt.fi
Petri Hämäläinen 040 840 0267 Nokkamies
Jukka Lomperi 0400 628 042 Nokkamies jukka.lomperi@kspt.fi
Teppo Mattila 050 5777 724 Työnjohtaja teppo.mattila@kspt.fi
Jussi Suutari 0400 253 109 Työnjohtaja jussi.suutari@kspt.fi
Lasse Mäkinen 040 580 4767 Työnjohtaja lasse.makinen@kspt.fi
Jarno Lassi 050 353 4939 Nokkamies jarno.lassi@kspt.fi
Jarno Weckström 050 405 3441 Nokkamies jarno.weckstrom@kspt.fi
TUOTANTO
Tero Lahtinen 040 559 5024 Tuotantopäällikkö tero.lahtinen@kspt.fi
Ossi Ruotsalainen 0400 599137 Työnjohtaja ossi.ruotsalainen@kspt.fi
VARASTO JYVÄSKYLÄ
Pekka Kylmälä 040 7014 757 Varastomies varasto.jkl@kspt.fi
VARASTO KOUVOLA
Petri Vaerma 040 840 3116 Varastomies petri.vaerma@kspt.fi